За сприянням команди the LEGO Foundation вихованці нашого ЗДО активні учасники проєекту “Сприяння освіті”. Діти долучилися до знайомства з «Веселими друзями» Peppy Pals за програмою соціально-емоційного розвитку дітей «Веселі друзі», яка передбачена для забезпечення психологічного комфорту дітей. Запорукою щасливого життя є вміння налагоджувати та підтримувати близьких, стосунки з іншими, здатність вибудовувати стосунки на основі взаєморозуміння та співпереживання, що можливо лише за основи розвитку емоційного інтелекту. Веселі пригоди звіряток з «Веселих друзів» дають змогу дітям об’єктивно розуміти історії, емоції, емпатію , дружбу.

/Files/images/427876768_904186448019353_4450913692416867575_n.jpg

Зміст концепції базується на методах незалежної дослідницької організації CASEL – Асоціація співпраці задля соціально-емоційного розвитку (Collaborative Association for Social and Emotional Learning), а також на роботах відомої психологині у сфері емоційного інтелекту Боділ Веннберг.

Ресурсами програми соціально-емоційного розвитку «Веселі друзі» є:

Наш ЗДО приймає активну учать і співпрацю з The LEGO Foundation заради соціального розвитку дитина