Показники вартості харчування у 2021 році.

/Files/images/desktopwallpapers.org.ua-416.jpg

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 04.12.2020№ 344р “Про організацію харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти та у дошкільних підрозділах закладів загальної середньої освіти м. Запоріжжя у 2021 році”.

Показники плати батькiв або осiб,якi їx замiнюють, за харчування дiтей у комунальних закладах дошкiльноi освiти та у дошкiльних пiдроздiлах комунальних закладах загальноi середньої освiти у перiод з 01.09.2021 по 31.12.2021 року.

Батьки сплачують за харчування дитини у розмiрi 60% вiд вapтocтi харчування на день, а саме:

- 19 грн. 70 коп. - в групах раннього дошкільного віку;

- 30 грн - в групах дошкільного віку.

Встановити показники плати батькiв або осiб, якi iх замiнюють, за харчування дiтей у дошкiльних пiдроздiлах комунальних закладiв загальноi середньоi освiти у розмiрi 60% вiд встановлених показникiв вартості харчування дитини в укладених на 2021 piк договорах про закупiвлю послуг за результатами проведених процедур закупiвлi вiдповiдно до вимог чинного законодавства Украiни, апе не бiльше 19 грн. 70 коп. за харчування дитини віком до 3-х років i не бiльше 30 грн. 10 коп. за харчування дитини віком від 3-х ло б (7) років.

УВАГА!

10 число поточного місяця.